Bądź po językowej stronie mocy!

KURSY JĘZYKOWE

Serdecznie zapraszamy na kursy z języka angielskiego, arabskiego i japońskiego! Oferujemy kursy stacjonarne i online oparte na autorskich programach dostosowanych do Twoich potrzeb.

TŁUMACZENIA

Potrzebujesz tłumaczenia w kierunkach PL-EN/EN-PL? A może potrzebujesz korekty tekstu w języku polskim lub angielskim. Napisz do nas!

DLA FIRM

Zapoznaj się z ofertą naszych atrakcyjnych kursów dla firm. Z nami Twoi pracownicy rozwiną swoje umiejętności językowe w zawrotnym tempie!

Dlaczego warto się do nas zapisać?

AUTORSKI PROGRAM

Program oraz forma zajęć dostosowywane są indywidualnie do Twoich potrzeb, oczekiwań i możliwości.

WYSOKI POZIOM NAUCZANIA

Dbamy o to, aby nasza kadra lektorska reprezentowała jak najwyższy poziom wiedzy. Wśród naszych lektorów mamy m.in. doktorantów, wykładowców polskich uczelni oraz rządowych stypendystów!

INTERAKTYWNOŚĆ

Wyróżniamy się tym, że nasze lekcje są interaktywne i ciekawe dzięki wykorzystaniu 65-calowego monitora interaktywnego, iPadów oraz aplikacji mobilnych.

AUTORSKIE MATERIAŁY

Masz dość szkolnych schematów? U nas nie będziesz wykonywał zadania po zadaniu z podręcznika, ponieważ NIE KORZYSTAMY z podręczników. Bazujemy na zbiorze własnych materiałów.

BEZPŁATNE SPOTKANIA KINOWE ORAZ SPOTKANIA DLA GRACZY

Nasi Słuchacze mają możliwość uczestniczenia w bezpłatnych spotkaniach kinowych oraz spotkaniach dla graczy. Wszystko oczywiście odbywa się w języku angielskim!

PROSTY SYSTEM PŁATNOŚCI

Mamy prosty system płatności – płacisz raz w miesiącu stałą stawkę. Dzięki temu jesteś w stanie przewidzieć i zaplanować swoje wydatki na kolejny miesiąc.

Bądź po językowej stronie mocy!

Opinie naszych Słuchaczy

Rzetelność, ogromna wiedza merytoryczna, która jest przekazywana z uśmiechem na twarzy i pełnym zaangażowaniem, a przy tym wysoka kultura osobista, odpowiednie podejście do ucznia i niezwykła cierpliwość to tylko niektóre z wielu cech Pani Darii, które tworzą bezstresową i sympatyczną atmosferę, dzięki której można przełamać własne słabości, a poprzez to osiągnąć tak wiele, w tak krótkim czasie, jak mi się to udało. Dzięki Pani Darii do rozmów w języku angielskim od niedawna podchodzę bez obaw! Zarówno wysoki poziom wiedzy, jak i świadomość powierzonego talentu Pani Darii, pozwala w niezwykle przyjemny sposób doświadczać tajemnicy skutecznej nauki języka angielskiego, a ponadto przyczynia się do chęci dalszego rozszerzania swoich umiejętności językowych. Pani Daria to bardzo ciepła osoba z ogromną pasją – po prostu chodząca Inspiracja! Polecam gorąco!

Sandra

Uczęszczałem do Pani Darii na korepetycje z j. prawniczego prowadzone przez Skype. Pierwszy raz korzystałem z lekcji online i muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Pani Daria była bardzo elastyczna, jeśli chodziło o ustalanie terminów. Te lekcje były dla mnie czystą przyjemnością. Nie wychodząc z domu, mogłem uczyć się z drugiego końca Polski. Lekcje były zawsze profesjonalnie przygotowane, ciekawe i urozmaicone. Widać, że Pani Daria wkłada w nie dużo pracy i pasji. Dzięki korepetycjom u Pani Darii znacznie rozwinąłem zasób słownictwa specjalistycznego, poznałem dokładnie anglojęzyczny, prawniczy rejestr, ale też poszerzyłem swoją wiedzę prawniczą. Dla mnie te zajęcia to po prostu kopalnia wiedzy.

Antek

Po przerwie w posługiwaniu się językiem angielskim potrzebowałam odświeżenia i rozwinięcia moich umiejętności językowych. Praca na zajmowanym aktualnie stanowisku wymagała ode mnie szybkiego przyswojenia specjalistycznego słownictwa. Duża wiedza, jaką Daria posiada szczególnie w języku biznesowym, prawnym sprawiła, że poradziłyśmy sobie z tym bardzo sprawnie. Zajęcia przez nią prowadzone były zawsze profesjonalnie przygotowane i urozmaicane różnymi metodami utrwalania wiedzy. Materiały merytoryczne i przede wszystkim praktyczne. W nauce języka potrzebna jest samodyscyplina, z Darią to nic trudnego. Potrafi każdego zmobilizować do nauki. Gorąco polecam Darię jako nauczyciela dla osób chcących się nauczyć i rozwijać swój angielski. Daria dziękuję.

Ania

Poland Tokai Okaya Manufacturing

Aktualności

Otwieramy zapisy na kursy językowe na rok szkolny 2024/2025

Uwaga! Otwieramy zapisy na kursy językowe na rok szkolny 2024/2025 Zapraszamy na kursy grupowe (max. 6 osób) i indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych z języków: – angielskiego – arabskiego[…]

Read more

Premiera książki „50 Osobistości Biznesu”

Właścicielka naszej Szkoły Daria Pańka jest jedną z bohaterek książki „50 Osobistości Biznesu” wydanej na rzecz Fundacji @fundacjaraknroll Książka jest formą wywiadu z bohaterami, a przygotowana została przez Redakcję Magazynu[…]

Read more

Otwieramy zapisy na kurs Survival English

Rozmawiaj po angielsku bez barier w 1,5 miesiąca! Dzięki naszemu intensywnemu kursowi Survival English nauczysz się słownictwa, zwrotów i konstrukcji niezbędnych w codziennych konwersacjach (poziom średniozaawansowany) Będziesz wiedzieć jakich słów[…]

Read more

Skontaktuj się z nami

Interaktywna Szkoła Językowa LangTech Daria Pańka

ul. Szosa Chełmińska 30/419 (IV piętro), 87-100 Toruń

Jeśli chcesz, aby nauka języków obcych stała się dla Ciebie przyjemnością, a nie obowiązkiem, zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Godziny otwarcia:

Pon.  9:00-21:00

Wt. 9:00-21:00

Śr. 9:00-21:00

Czw. 9:00-21:00

Pt. 9:00-21:00