ul. Szosa Chełmińska 30/419, 87-100 Toruń
(+48) 725 282 918
szkolalangtech@gmail.com

Jak uczymy?

Najbardziej nowoczesna szkoła językowa w Toruniu. Kursy z języka angielskiego, arabskiego, niemieckiego i polskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Nasze zajęcia prowadzone są w sposób bardzo nowoczesny. Korzystamy ze zdobyczy technologii (65-calowy monitor interaktywny, najnowsze iPady, aplikacje mobilne). Sama nazwa naszej Szkoły wskazuje, że liczy się dla nas interaktywność. Jak pokazują badania, wykorzystanie technologii w trakcie zajęć zwiększa skupienie i zainteresowanie lekcją. Najważniejsza w trakcie naszych zajęć jest jednak komunikacja oraz indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych Słuchaczy.

Kursy ogólne prowadzimy bezpodręcznikowo, dlatego uczniowie wybierający ten rodzaj kursu nie muszą zakupywać książek – wszystkie materiały otrzymują w cenie lekcji. Unikamy „szkolnych schematów” i prowadzimy lekcje w sposób zaskakujący i ciekawy.

W trakcie zajęć korzystamy z własnej bazy materiałów, stron edukacyjnych, interaktywnych filmów i prezentacji, gier planszowych i online oraz innych pomocy dydaktycznych, jak np. fiszki, dzięki czemu nauka jest skuteczna i przyjemna.

Nasi Słuchacze mają również możliwość wypożyczania książek oraz czasopism w j. angielskim z naszej biblioteczki.

A co z zajęciami online?

Zajęcia online prowadzimy za pomocą Skype. Nasi Słuchacze otrzymują dostęp do dysku, z którego mają możliwość pobierania materiałów dydaktycznych. Wszystkie materiały są dla nich bezpłatne. W trakcie zajęć online pracujemy na udostępnionych wcześniej materiałach, materiałach i quizach online, a także pracujemy w czasie rzeczywistym, korzystając z chmury.

Choć posiadamy liczne dyplomy i certyfikaty (np. Certified Microsoft Innovative Educator), dalej systematycznie się rozwijamy, poszukujemy inspiracji i pomysłów na zajęcia, a także uaktualniamy bazę naszych materiałów tak, aby nasze zajęcia były angażujące i ciekawe 🙂