ul. Szosa Chełmińska 30/419, 87-100 Toruń
(+48) 725 282 918
szkolalangtech@gmail.com

Opinie naszych Słuchaczy

Najbardziej nowoczesna szkoła językowa w Toruniu. Kursy z języka angielskiego, arabskiego, niemieckiego i polskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Opinie z portalu e-korepetycje:

Martyna

Pani Daria to najlepsza nauczycielka na jaką można trafić. Zawsze przygotowana do zajęć, stara się, żeby metody pracy były urozmaicone, dostosowuje tempo zajęć do ucznia. Niestety nie wszyscy prywatni nauczyciele utrzymują taki poziom. Do tego wszystkiego na lekcjach panuje przyjazna atmosfera. Pani Daria jest przykładem na to, że angielskiego można uczyć z prawdziwą pasją 🙂

Natalia G.

Serdecznie polecam tę szkołę językową. Pani Daria gruntownie przygotowała mnie do matury rozszerzonej. Zajęcia są ciekawe i przebiegły w miłej atmosferze.

Opinie z portalu Facebook:

 

Interaktywna Szkoła Językowa LangTech
5.0
Na podstawie 2 opinii
powered by Facebook
Adrianna Marceniuk
Adrianna Marceniuk
13:09 09 Jun 20
Zdecydowanie polecam! Profesjonalne podejście, dużo, bardzo dużo cierpliwości, zaangażowania. Lekcje, materiały i sposób prowadzenia zawsze ciekawy, interesujący. Jestem przekonana, że wiedza jaką nabyłam przez rok, zostanie u mnie na dużo dłużej niż tylko na maturę 😎😎
Marta Stobiecka
Marta Stobiecka
08:11 09 Sep 19
Zajecia z Daria mam juz ponad rok. Daria to pełen profesjonalizm. Jest osoba zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajeć. Posiada ogromna ilość materialów które cechuje duża róznorodność (rebusy, prezentacje, filmik, quizy etc.). Atmosfera jest zawsze bardzo miła i swobodna. Daria jako nauczyciel jest osoba cierpliwą a każde spotkanie odbywa sie w przyjemnej atmosferze. Potrafi motywować do dalszej nauki. Lekcje sa zawsze precyzyjnie zorganizowane, a wiedza przekazywana w prosty i przystępny sposób. Zajęcia polecam każdemu kto chce osiągnąć wysoki poziom języka angielskiego. Daria to dla mnie najlepszy lektor!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader