ul. Szosa Chełmińska 30/419, 87-100 Toruń
(+48) 725 282 918
szkolalangtech@gmail.com

Nasi lektorzy

Najbardziej nowoczesna szkoła językowa w Toruniu. Kursy z języka angielskiego, arabskiego, niemieckiego i polskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Właścicielka szkoły, lektorka j. angielskiego i arabskiego – Daria Pańka

Jestem założycielką Interaktywnej Szkoły Językowej LangTech, absolwentką studiów doktoranckich z językoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, absolwentką filologii angielskiej – program tłumaczeniowy z językiem arabskim na UŚ (licencjat) oraz absolwentką filologii angielskiej na UMK (ukończyłam tam 2 specjalizacje – nauczycielską i tłumaczeniową na studiach magisterskich). Obecnie pracuję jako lektor j. angielskiego i arabskiego oraz tłumacz j. angielskiego, ale na swoim koncie mam również doświadczenie m.in. w zawodzie nauczyciela akademickiego. Własna szkoła to wynik mojej ogromnej pasji, którą jest nauczanie języków obcych. Ukończyłam kilkadziesiąt kursów w tym obszarze, jestem autorką kilku artykułów naukowych oraz współautorką kilku monografii. Do tej pory wygłosiłam referaty na około 20 konferencjach, w tym konferencjach międzynarodowych. Moje zainteresowania zawodowe to przede wszystkim zastosowanie nowoczesnych technologii w edukacji, natomiast prywatnie to: rysunek, indie rock, kultura starożytnego Egiptu, podróże.

 

Lektorka j. niemieckiego – Heidi

Jestem studentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Interesuje się lingwistyką oraz psycholingwistyką. Korepetycje z j. niemieckiego prowadzę już od ponad 4 lat. W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na praktycznej stronie języka. Duży nacisk kładę na konwersacje i komunikację. Korzystam z materiałów z różnych źródeł, aby zajęcia były urozmaicone i ciekawe. Języki obce są moją pasją. Poza językiem niemieckim biegle posługuje się angielskim i hiszpańskim oraz uczę się francuskiego. Uwielbiam podróżować i poznawać nowe kultury, zwłaszcza od strony językowej.

 

Lektorka j. angielskiego – Weronika

Jestem studentką trzeciego roku filologii angielskiej (licencjat) na UMK. Fascynuje mnie moc języka w komunikacji oraz wszelkie niuanse związane z językoznawstwem, a także sam proces uczenia się języków obcych. Sama ucząc się języków obcych, wiem, jaką satysfakcję sprawia proces poznawania języka. Dlatego też, mam ogromną chęć dzielenia się tą pasją, nauczając języka angielskiego, który jest dziś “oknem na świat”. Mam doświadczenie w nauczaniu różnych grup wiekowych. Na tej podstawie wypracowałam sobie pewne metody nauczania. Na swoich zajęciach wykorzystuję nowoczesne technologie. Co się z tym łączy, prowadzę zajęcia w sposób kreatywny – gwarantuję, że każde zajęcia są wyjątkowe, dzięki użyciu ciekawych metod dydaktycznych. Poza tym, zdaję sobie sprawę z tego, jak ważne jest indywidualne podejście do ucznia. W związku z tym, plany zajęć przygotowuję w oparciu o to, czego potrzebują uczniowie. W uczeniu się języków obcych najważniejszą kwestią jest umiejętność porozumiewania się, dlatego stawiam na praktyczny język angielski. Moje największe zainteresowania to rysunek i grafika, a także psychologia. 

 

  Lektor j. angielskiego – Kuba

Jestem studentem filologii angielskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od lat lubiłem języki obce oraz pomaganie innym w nauce, więc cieszy mnie, że jestem w stanie łączyć obie te ważne dla mnie rzeczy. Podczas zajęć moim priorytetem jest dopasowanie się do indywidualnych celów Kursanta. Moje zainteresowania to muzyka (np. Sisters of Mercy i Bauhaus), filmy (cokolwiek Davida Lyncha) oraz literatura (np. Edgar Allan Poe), a poza tym, w wolnych chwilach, cytując Freddiego Mercury’ego: „I want to ride my bicycle/I want to ride my bike”.

 

  Lektor j. arabskiego – Bartek

Jestem Bartłomiej, a języki orientalne to moja wielka pasja. Oprócz języka arabskiego mówię również po persku. Posiadam dyplom Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a obecnie uczęszczam na kursy podyplomowe na Uniwersytecie Amerykańskim w Kairze. Dużo czasu więc spędzam obecnie w Egipcie i na Bliskim Wschodzie, którego odkrywanie nigdy mi się nie znudzi, a każda podróż po tym regionie jest niepowtarzalną przygodą. Kocham nauczać języka arabskiego i każda lekcja to dla mnie wielka przyjemność. Moje inne pasje to gotowanie oraz poznawanie nowych kuchni, uwielbiam również jeździć na rowerze, chodzić po górach oraz grać w gry planszowe.  

 

  Lektorka j. angielskiego – Julia

Studiuję filologię angielską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Interesuje się sztuką i literaturą. Mam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Podczas współpracy z uczniem skupiam się na jego potrzebach i zdolnościach, aby nauka była przyjemna i efektywna. Duży nacisk kładę na konsekwentne zwiększanie swobody w posługiwaniu się językiem w mowie i piśmie.  Metody pracy dostosowuję pod każdego ucznia, bo każdy z nich jest wyjątkowy i ma indywidualne potrzeby. W wolnym czasie słucham podcastów kryminalnych i maluję.

 

  Lektorka j. niemieckiego – Asia

Nazywam się Joanna i jestem absolwentką germanistyki na Uniwersytecie Marie Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a także studentką piątego roku anglistyki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Moją pasją jest nauczanie języków obcych, prowadzenie kolonii, półkolonii oraz warsztatów. Mam doświadczenie w nauczaniu dzieci w przedszkolach prywatnych i państwowych, jestem licencjonowanym lektorem metody Leo English dla dzieci oraz techniki bezpośredniej nauczania BLS Method z języka angielskiego i niemieckiego. Nauczam również dorosłych języka angielskiego specjalistycznego. Cechuje mnie empatia, cierpliwość. Staram się indywidualnie podejść do każdego ucznia i spełnić jego oczekiwania. Jako osoba dynamiczna staram się, aby zajęcia nie były nudne i jednorodne. Jestem zwolennikiem metody hybrydowej, która to łączy wszystkie sprawności językowe (metoda tradycyjna) z elementami nowoczesnymi (elektronicznymi). Kocham śpiew, aktorstwo, podróże, basen, saunę, łyżwy, zwiedzanie zabytków i cieszę się z życia takim, jakie ono jest.